Dolnośląskie Centrum Leczenia Uzależnień w Czarnym Borze

Biuletyn Informacji Publicznej

Dolnośląskiego Centrum Leczenia Uzależnień w Czarnym Borze

      STRONY BIULETYNU


Strona główna systemu BIP w Polsce

Konkursy w 2023

Zarządzenie nr 1: w sprawie udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresie psychiatrii na rzecz Dolnosląskiego Centrum Leczenia Uzależnień w Czarnym Borze.


Zarządzenie nr 6: w sprawie konkursu ofert na realizację programów terapeutycznych mających na celu ograniczenie szkód zdrowotnych wynikających z używania substancji psychoaktywnych na rzecz mieszkańców Gminy Miasto Świdnica w 2023r.


Zarządzenie nr 7: w sprawie konkursu ofert na realizację programów terapeutycznych na rzecz mieszkańców Miasta Kamienna Góra w 2023.


Zarządzenie nr 8: w sprawie konkursu ofert realizację ponadpodstawowych programów terapeutycznych dla osób uzależnionych od alkoholu i współuzależnionych z terenu Gminy Świebodzice w 2023r.


Zarządzenie nr 9: w sprawie konkursu ofert na udzielania świadczeń psychologicznych w Poradni Zdrowia Psychicznego w Kamiennej Górze w 2023r.


Zarządzenie nr 11: w sprawie konkursu ofert udzielanie ponadpodstawowych świadczeń terapeutycznych na rzecz Dolnośląskiego Centrum Leczenia Uzależnień w Czarnym Borze.


Zarządzenie nr 14: w sprawie konkursu ofert na udzielanie ponadpodstawowych świadczeń terapeutycznych na rzecz Dolnośląskiego Centrum Leczenia Uzależnień w Czarnym Borze.


Zarządzenie nr 26: w sprawie konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Specjalisty Chorób Wewnętrznych na rzecz Dolnośląskiego Centrum Leczenia Uzależnień w Czarnym Borze


Zarządzenie nr 27: w sprawie konkursu ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie Specjalisty Chorób Wewnętrznych na rzecz Dolnośląskiego Centrum Leczenia Uzależnień w Czarnym Borze


Konkurs ofert na Psychologa do pracy w Całodobowym Oddziale Podwójnej Diagnozy

Konkurs ofert na Specjalistę Psychoterapii uzależnień lub osoby uczestniczącej w programie szkolenia w zakresie Specjalisty Psychoterapii Uzależnień do pracy w Całodobowym Oddziale Podwójnej Diagnozy
Data dodania: 21.08.2023 r. przez Administrator

 

© 2006-2020 Zakład Lecznictwa Odwykowego w Czarnym Borze