Dolnośląskie Centrum Leczenia Uzależnień w Czarnym Borze

Biuletyn Informacji Publicznej

Dolnośląskiego Centrum Leczenia Uzależnień w Czarnym Borze

      STRONY BIULETYNU


Strona główna systemu BIP w Polsce


 

Instrukcja korzystania z BIP
Dolnośląskie Centrum Leczenia Uzależnień
w Czarnym Borze

 

 

Wykaz redaktorówStrona podmiotowa BIP DCLU tworzona jest zgodnie z następującymi aktami prawnymi:
Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej,
Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.

Poruszanie się po stronie podmiotowej BIP DCLU umożliwia menu przedmiotowe umieszczone po lewej stronie ekranu. Podzielone jest ono na grupy tematyczne. W każdej z grup znajdują się odnośniki do poszczególnych działów. Po kliknięciu na odnośnik z nazwą działu, rozwija się lista artykułów.

Powrót do strony głównej BIP ZLO możliwy jest poprzez kliknięcie na znajdującą się w najwyższej części menu pozycję "Strona główna".


W prawej górnej części ekranu znajduje się odnośnik do głównej strony Biuletynu Informacji Publicznej
(https://www.bip.gov.pl/).

Poniżej znajduje się odnośnik do głównej strony serwisu internetowego Dolnośląskiego Centrum Leczenia Uzależnień w Czarnym Borze (https://dclu.pl/).

Strony Biuletynu wyposażone są w rejestr zmian, który automatycznie zapisuje informacje o zmianach w treści poszczególnych artykułów.

W Biuletynie oprócz treści bezpośrednio podanych na stronie, znajdują się również informacje dołączone w postaci plików do pobrania, do których można dotrzeć za pomocą linków. Pliki te zazwyczaj są publikowane w formacie PDF lub DOC. Przy każdym pliku podany jest jego format oraz wielkość, np. .pdf 105 KB, co należy odczytać jako dokument utworzony w formacie .pdf i mający wielkość 100 KB.


20.06.2014 Łukasz Gut

  

© 2006-2020 Zakład Lecznictwa Odwykowego w Czarnym Borze